Size bir telefon kadar yakınız
0533 306 60 48
Dil Seçin
trende

Bodrum Forklift Hizmeti

31.10.2017
3 görüntülenme
Bodrum Forklift Hizmeti

Forklift kiralama , vinç kiralama , çekici ve nakliye işlerinizde kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile kişi, kurum ve firmalara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İnşaat, gıda, otomotiv v.b. sektörlerde yük indirme, bindirme, istifleme gibi işlerinizde uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

Şirketimiz sektöre hizmet verirken her zaman iş güvenliğini ön planda tutmuştur. Buna istinaden iş güvenliği eğitim sertifikalarımız mevcuttur. Bize iş yaptırırken gözünüz arkada kalmasın çünkü tüm ürünlerinizi garantili olarak taşımaktayız. İşlerimizi mesleğinde uzman forklift operatörü ehliyetli personellerimiz yapmaktadır. Alanında uzman bu kişiler belgelerine ulaşabilmek için yoğun bir eğitim temposundan sonra çeşitli testlerden geçmektedirler. Bu yüzden personellerimizi seçerken Bodrum Forklift kiralama olarak çok titiz davranmaktayız.

Forklift nedir : 5 tona kadar ağırlığı bulunan yükleri 2 metreye kadar uzayan çatallar yardımıyla 5 metre yüksekliğe kadar yüklemeye yarayan bir tür iş makinesidir. Genel anlamda araçlara, raflara, vb. yerlere ağır yükleri istiflemek için ve ayrıca yükleri taşımak ve kaldırmak amacıyla kullanılırlar. Başlıca kullanım alanları inşaat, depo, fabrika ve şantiyelerdir. Şu an piyasada 2 ton, 2,5 ton , 3 ton , 3,5 ton ve 5 ton yük kaldırabilen çeşitli özelliklerde forkliftler bulunmaktadır. Forkliftler 10 km’den fazla sürat yapamazlar. Tıpkı arabalarda olduğu gibi forkliftlerde de periyodik bakım yapılması zorunludur. Özellikle filtre ve yağ bakımları düzenli olarak takip edilmeli ve değişimleri mutlaka yapılmalıdır. Dizel, elektrikli ve lpgli forkliftler bulunmaktadır. Firmamız bünyesindeki araçlar dizel yakıt ile çalışan iş makineleridir.

Firmamız iş makinesi seçimini yaparken sektörün önde gelen markalarının ürünlerini tercih etmektedir. Forkliflerin şehir trafiğine çıkmaları sakıncalı olduğundan Bodrum’un her semtine forkliftlerimizi yine firmamız bünyesindeki çekiciler ile taşımaktayız. Merkez, Konacık, Turgutreis, Yalıkavak, Torba, Gündoğan semtleri başta olmak üzere her semte hizmetimiz devam etmektedir.

Ayrıca vinç kiralama, nakliye, oto kurtarma faaliyetlerimizle siz değerli halkımıza üst düzey hizmet vermekteyiz.

Yolda mı kaldınız? Aracınız mı arızalandı? Hiç merak etmeyin. Yine garantili olarak araçlarınızı çekicilerimiz ile istediğiniz yerden alıp, istediğiniz yere firmamız güvencesi ile bırakıyoruz.

Kaliteli ve güvenli hizmet almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bunun için de 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bizi Arayın